Чи можемо ми зараз хоча б уявити своє життя без мобільних телефонів? Ми настільки звикли до них, що, здається, ці стильні та корисні ґаджети були з нами завжди. Що вже казати про дітей! Вони, як-то кажуть, вже народилися зі смартфонами в руках. Утім, чи так уже добре це, не випускати з рук смартфон?
Щороку 6 лютого світ починає відзначати День відмови від мобільного телефону. Акція, що триває впродовж трьох днів, до 8 лютого, закликає людей проводити час без цього пристрою, щоб позбутися залежності від нього. А це означає спілкуватися з живими людьми, а не з аватарами. Адже попри беззаперечну користь мобільного та інтернет зв’язку, користування ними створює певну залежність. Це відбувається тоді, коли людина не може обходитися без смартфону на психоемоційному рівні.
Тож 6 лютого в нашій гімназії було оголошено "Днем без мобільних телефонів". Всі учні зранку склали телефони в спеціальні скриньки, які використовуються для "перебування гаджетів" під час уроків, але ... вони не брали їх і під час перерв. Що робили діти? Вчителі пропонували їм цікаві ігри, забавки, конкурси, розважальні квести аби мотивувати учнів і надалі проводити свій час за живим спілкуванням і розвагами!
Також діти дізналися:
- Ця акція діє ще з 2001 року!
- Постійне користування ґаджетами призводить до проблем із концентрацією
- підвищення рівня тривожності
- швидкої втомлюваності
- до синдрому «сухого ока».
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.