31.10 відбулося засідання учнівського Парламенту в оновленому складі в дистанційному режимі.
Розглянуті питання:
1. затвердження складу Парламенту,
14.10 для учнів 8 класу була проведена дистанційна гра - вікторина "Що ти знаєш про козаків?"
Учні пройшли 3 рівні питань та перевірили свої знання про козаків та епоху Козаччини
Українське козацтво надзвичайно цікаве та важливе явище в історії як країни так і світу. Козаки дивували, та захоплювали, надихали митців на створення своїх шедеврів, берегли рідну культуру та звичаї. Згадки про козаків зустрічаються й в зарубіжних джерелах. Однак козаки були не просто вояками, адже поряд силою, мужністю, розумом, хитрістю повсякчас зустрічається елемент загадковості та містики.
То можливо запорожці були не такими вже й звичайними лицарями?
Цікаві та маловідомі факти про українських козаків
Однією з важливих переваг козаків, окрім сили, зброї та неперевершеної бойової майстерності були хитрість та не аби яка кмітливість. Практично завжди запорожці непомітно підкрадалися до своїх ворогів, та заставали їх зненацька, забезпечуючи собі тим самим більше шансів на перемогу.
Не можна не згадати про унікальні та оригінальні козацькі човни, що використовувалися для походів. Як це не дивно, але козацькі судна можна сміливо назвати праобразом сучасних підводних човнів, адже вони були побудовані особливим чином, з використанням подвійного дна. Між двома днищами човна розміщували вантаж-баласт, завдяки якому судно занурювалося в воду, це давало можливість непомітно під пливти до недругів. Перед боєм же цей баласт викидався, а човен несподівано для ворога виринав на поверхню, це ставало справжнім шоком для ворогів, адже ніхто навіть не думав що човен з козаками може виринути з морських глибин. Задля досягнення такого ж ефекту несподіванки часто використовували й інший метод, а саме перевертали чайки догори дном. Козацькі чайки були і лишаються неперевершеними зразками суднобудування, ці човни були надзвичайно міцні, але в той же час легкі та маневрені.
Добро – не наука, воно – діє Квітне красою у нашім житті.
( Н. Віргуш)
05.10 для учнів 8 класу був проведений Міжнародний урок доброти "Гуманне ставлення до тварин"
Діти передивилися відео про "розумних" домашніх улюбленців, як вони допомагають людям, також переглянули фільм "Поради кінолога".
Тож творіть добро, і воно повернеться до вас
сторицею!
Шануємо Ваш вік та працю!
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана (а особливо, якщо ця людина - вчитель!), що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.
Саме тому представники учнівської громади завітали до вчителів - пенсіонерів, щоб привітати їх з Днем вчителя, бо вчителів "колишніх" не буває!
Милосердне ставлення до тварин
Милосердя — це милість серця, жалісливість, м'якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Милосердя — це не слабкість, а сила, тому що милосердя притаманне людям, які здатні прийти на допомогу.
Милосердя є однією з позитивних якостей характеру людини.
Воно проявляється у співчутті, доброті до інших, в тому числі і до тварин.
Так. учні 8 класу, почувши, що притулок для тварин у с. Велика Долина потребує кошти для оплати світла, корму та утримання безпритульних собак та кішок - зразу прийшли на допомогу.
Силами нашого класу було зібрано 827 грн - це найбільша сума від класів по школі!
Дякую, мої милосердні учні!
День вчителя - свято єднання, яке об'єднує і учнів, і вчителів!
В цей день учні хочуть зробити якнайбільш приємних сюрпризів для вчителів, висловити слова вдячності та поваги, а також побувати в ролі вчителів, проводячи уроки та відчути на собі всі "приємності" вчительської долі.
Відеовітання від учнівського колективу!
та зустріч з Учнем Нострадамуса, який всім вчителям зробив передбачення на найближчий час
Щедра осінь барвами ....