Рада вітати Вас на сторінках блогу вчителя інформатики та педагога - організатора ЗОШ І - ІІІ ступенів с. Барабой! Бажаю здоров'я, успіхів та творчого натхнення!

четвер, 29 серпня 2024 р.

Квіти шани та подяки

                                                                                             Кожна крапля сльоз і крові
                                                                                          То ціна є нашій волі
                                                                                           Змиєм зло залізним градом
                                                                                           Сонце встане над курганом
29 серпня, у День пам'яті та шани загиблих Героїв, колектив вчителів "провідав" на кладовищі  наших хлопців, які віддали своє життя за Україну. Квіти - це маленька часточка нашого серця, яке назавжди буде пам'ятати, шанувати та сумувати...
 

Саме 29 серпня у 2014 році в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події російсько-української війни розгорталися на сході України на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.  Адже Україна для кожного із загиблих воїнів це є сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Саме тому сонях є символом Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Сонях пам’яті – це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України.










Свічка Пам'яті (до Дня пам'яті Захисників України....)

 




29.08 -  День пам'яті Захисників та Захисниць, які віддали своє життя за Україну....
 
У цей день ми згадуємо тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а також усіх полеглих від 2014 року в сучасній російсько-українській війні Захисників і Захисниць України. Уже 10 років ми переживаємо найбільше випробування в новітній історії та ведемо збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора.
 
У нинішній війні ми платимо надзвичайно високу ціну. Цей день — нагода для всього суспільства зосередитися на вдячності та пошануванні, зробити все можливе, аби пам’ять про героїв була збережена та зміцнена на багато поколінь вперед.
 
Сьогодні вчителі Барабойської гімназії  схилили голови в скорботі та вшанували  безсмертну славу і героїзм тих, хто віддав своє життя за нашу  свободу. 


Памʼятаймо, якою ціною нам дається воля і незалежність.
 
Світла памʼять полеглим Героям…
 
Шануємо, цінуємо і дякуємо. Пам’ятаємо і будемо пам’ятати!




 







пʼятниця, 23 серпня 2024 р.

П'ятикласники "З Україною в серці" (до Дня Незалежності України)

                                         
До Дня Незалежності України класні керівники 5 - х класів провели  захід "З Україною в серці"
 Мета заходу: 
 - збагатити  знання учнів про нашу державу;
- розширити та уточнити знання учнів про державні та народні  символи України; 
- виховувати патріотичні почуття; 
- бажання приносити користь своїй країні. 
Спочатку дітям було запропоновано обрати та розмалювати патріотичні картинки, які потім будуть долучені та передані нашим Захисникам. Учні дуже відповідально підійшли до цього завдання, кожен проявив свою творчість та креативність.
Далі, поділившись на дві команди, дітки пограли у гру "Впізнай українські символи за підказкою": якщо називаєш символ по першій підказці - приносиш команді 3 бали, по другій - 2 бали, по третій - 1 бал. 
Дуже приємно відмітити, що символи були різних тем: народні, рослинні, символи - обереги і 5 - класники впоралися із завданнями. 
Звісно, що не було переможених і переможців, але атмосфера урочистості, патріотизму та згуртованості переважала у класній кімнаті. Учні, говорячи піднесено про українські символи, пропускають це через серце!
                                               Тому ми - з Україною в серці!!!









Фоточелендж " Прапорові барви" (до Дня Прапора)


 День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Саме до Дня Прапора в Барабойській гімназії було проведено фоточелендж "Прапорові барви". 
















Малюємо "Жовто - блакитне серце України" (до Дня Прапора України)

                                    Майбутні першокласники малюють серце України...

                            

 23 серпня відзначається День Державного Прапора України.  Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності! 

В усьому світі синій та жовтий кольори нашого стяга уособлюють сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові.

З нагоди Дня Державного Прапора України для майбутніх першокласників було проведено захід "Жовто - блакитне серце України".

Дружня атмосфера та спільна ідея об’єднували майданчик для малювання. Юні художники висловлювали своє бачення та розуміння теми, також долучилися до творчого процесу і  батьки та старші родичі, які залюбки малювали  українські символи.

Мета заходу - прищеплення любові до України, ознайомлення з історією національних свят, національних символів, адже важливо формувати у маленьких українців почуття любові та патріотизму до Батьківщини








понеділок, 12 серпня 2024 р.

Аналіз роботи МККК за 2023 - 2024 н.р.

                                     Аналіз роботи за 2023/2024 навчальний рік



Для ефективної реалізації виховного процесу в закладі освіти організовано роботу методичної комісії  класних керівників, на засіданнях якої розглядаються актуальні питання виховної роботи. Проведення засідань сприяє підвищенню теоретичного рівня педагогічних кадрів, розширенню їхнього світогляду,допомагає отримати необхідні знання для втілення інноваційних особистісно зорієнтованих виховних технологій,впроваджувати активні форми і види діяльності,сприяє запровадженню інтерактивних методик у освітній процес.

Методична комісія класних керівників працює над вирішенням першочергових завдань виховання здобувачів освіти у сучасних умовах: виховати громадянина-патріота, формувати громадянську активність дітей та підлітків, які люблять свій народ, Україну, готові самовіддано захищати і розбудовувати її як суверенну, незалежну, демократичну, правову і соціальну державу, виробити імунітет до негативного впливу соціального середовища.

Виховна робота класних керівників планується на основі Законів України “Про загальну середню освіту”, “Про охорону дитинства”, “Конвенції про права дитини”, “Конвенції громадянського виховання”, “Національної доктрини розвитку освіти”, “Декларації прав дитини”, “Конвенції національно – патріотичного виховання”, наказу Міністерства освіти і науки,молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, яким затверджено “Основні орієнтири виховання учнів 1 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України”. Вся  робота класного керівника спрямована на формування загальнокультурних і національних цінностей особистості, що характеризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, природи, мистецтва, самої себе.

Робота з педагогами  була сконцентрована на вирішенні проблемного питання: «Діяльність класного керівника щодо створення умов для формування здоров’язберігаючої компетентності  та самореалізації особистості на засадах педагогіки партнерства»  використання сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності, та освітньому  процесі нашого закладу освіти.